Kontakta oss

Mataki Sverige

Box 22, 263 21 Höganäs

Besöksadress: Bruksgatan 42, 263 39 Höganäs

Tel: 042-33 40 00

info@mataki.com

KUNDSERVICE:

Fax: 042-334070

E-post: ordermataki@mataki.com

TEKNISK SUPPORT:

För privatkunder som inhandlat sina produkter i bygghandeln ber vi er koppla tillbaka till din byggvaruhandlare.

Våra återförsäljare ber vi kontakta ansvarig distriktschef.

Teknisk support bygghandel 042-334061
Teknisk support låglutande tak 042-334062

FÖR FÖRESKRIVANDE LED:

Tel: 042-33 40 84

KONTAKTA OSS

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Mataki i Norge & Finland

MATAKI NORGE

Nordic Waterproofing AS
Vangsveien 10, Bygg A, 1814 Askim
Telefon: +47 69 83 34 40, Fax: +47 69 83 34 41

www.mataki.no

MATAKI FINLAND

Nordic Waterproofing Oy
Rälssitie 6, 01510 Vantaa
telefon +3589 2242 850, fax. +3589 –2248 221
e-post: myynti@mataki.com

Kontakt entreprenörsinstallerade tätskikt

Säljledare

Martin Samuelsson

Säljledare

Tel: 042-33 40 41

Mobil: 0708-13 27 26

martin.samuelsson@mataki.com

Säljare

Martin Ryderstedt

Säljare Norra & Mellansverige

Tel: 042-33 40 28

Mobil: 0709-19 60 28

martin.ryderstedt@mataki.com

Säljare

Emil Ryd

Säljare Syd & Väst

Tel: 042-33 40 46

Mobil: 0708-636849

emil.ryd@mataki.com

Taktekniker

Anders Ekendahl

Mobil: 0708 – 301500

anders.ekendahl@mataki.com

Taktekniker

Jonas Haglund

Mobil: 0702-62 89 38

jonas.haglund@mataki.com

Kontakt bygghandelsprodukter

Säljare

Lars Adenbring

Säljare Södra & Norra Sverige

Tel: 042-33 40 43

Mobil: 0709-19 60 26

lars.adenbring@mataki.com

Säljare

Johann Johannsson

Säljare Mellansverige

Tel: 042-33 40 54

Mobil: 0708-38 18 16

johann.johannsson@mataki.com

Säljare

Peter Edfeldt

Säljare Västsverige

Tel: 042-33 40 15

Mobil: 0733-87 63 17

peter.edfeldt@mataki.com